Oferta - Boiska Wielofunkcyjne

sbk-web.pl
sbk-web.pl Zajmujemy się kompleksową budową obiektów sportowych poczynając od projektowania, prac geodezyjnych Zajmujemy się kompleksową budową obiektów sportowych poczynając od projektowujemy się kompleksową budową obiektów sportowych poczynając od projektowujemy się kompleksową budową obiektów sportowych poczynając od projektowania, prac geodezyjnych Zajmujemy się kompleksową budową obiektów sportowych poczynając od projektowania, prac geodezyjnych

Firma KORTBUD zajmuje się realizacją obiektów sportowych, począwszy od wykonania projektu, przez prace geodezyjne po ich budowę. Jako wykonawca w tego typu branży doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak istotna aktywność o charakterze ogólnorozwojowym, dlatego dokładamy wszelkich starań by nasze boiska wielofunkcyjne były nie tylko wytrzymałe, ale i w pełni bezpieczne dla ich użytkowników.

Nasza firma z powodzeniem funkcjonuje od połowy lat 90-tych. Od tego czasu daliśmy się poznać w całej Polsce jako profesjonalny i rzetelny partner w zakresie projektowania, budowy, modernizacji, renowacji, wyposażenia obiektów sportowych i rekreacyjnych. Wysoka jakość usług, profesjonalizm wykonania, wdrażanie nowoczesnych technologii, szybkość realizacji, 100% zadowolonych klientów oraz konkurencyjne ceny to nasze atuty.

Posiadamy bardzo rozbudowany i nowoczesny park maszynowy, pozwalający nam na montaż najróżniejszych nawierzchni sportowych. Boiska wielofunkcyjne jesteśmy w stanie przystosować do indywidualnych potrzeb zarówno pod względem ich przeznaczenia jak i lokalnych warunków atmosferycznych.

Zajmujemy się kompleksową budową obiektów sportowych poczynając od projektowania, prac geodezyjnych i ziemnych poprzez wykonywanie nawierzchni sportowych: z mączki ceglanej, sztucznej trawy, poliuretanu oraz boisk z trawy naturalnej wraz z ogrodzeniem i oświetleniem. Wykonujemy również hale lekkiej konstrukcji i pneumatyczne (balon) do zadaszenia całorocznego kortów tenisowych i boisk wielofunkcyjnych.

Mamy na swoim koncie kilkadziesiąt wykonanych obiektów sportowych na terenie całej Polski.

Od małych pojedynczych kortów dla własnego użytku do dużych inwestycji jak nowoczesne boiska wielofunkcyjne o wysokim prestiżu, gdzie odbywają się turnieje krajowe i międzynarodowe.

Posiadamy bogate doświadczenie, sprawną kadrę pracowniczą, profesjonalny sprzęt budowlany i długą listę referencyjną.

Doskonale zaprojektowany obiekt sportowy za sprawą swojej użyteczności, ograniczany może być już tylko przez brak wyobraźni w kwestii jego wykorzystania. Dlatego też nasze boiska wielofunkcyjne już na etapie projektowania staramy się przygotować z myślą o wszelkich sposobach aktywności fizycznej.

realizacje nawierzchnie kontakt