Oferta - Korty Tenisowe

sbk-web.pl
sbk-web.pl Zajmujemy się kompleksową budową obiektów sportowych poczynając od projektowania, prac geodezyjnych Zajmujemy się kompleksową budową obiektów sportowych poczynając od projektowujemy się kompleksową budową obiektów sportowych poczynając od projektowujemy się kompleksową budową obiektów sportowych poczynając od projektowania, prac geodezyjnych Zajmujemy się kompleksową budową obiektów sportowych poczynając od projektowania, prac geodezyjnych

Firma KORTBUD istnieje od 1996 r. Od tego czasu daliśmy się poznać w całej Polsce jako profesjonalny i rzetelny partner w zakresie projektowania, budowy, modernizacji, renowacji, wyposażenia obiektów sportowych i rekreacyjnych. Wysoka jakość usług, profesjonalizm wykonania, wdrażanie nowoczesnych technologii, szybkość realizacji, 100% zadowolonych klientów oraz konkurencyjne ceny to nasze atuty.

Zajmujemy się kompleksową budową obiektów sportowych poczynając od projektowania, prac geodezyjnych i ziemnych poprzez wykonywanie nawierzchni sportowych: z mączki ceglanej, sztucznej trawy, poliuretanu oraz boisk z trawy naturalnej wraz z ogrodzeniem i oświetleniem. Wykonujemy również hale lekkiej konstrukcji i pneumatyczne (balon) do zadaszenia całorocznego kortów tenisowych i boisk wielofunkcyjnych.
Mamy na swoim koncie kilkadziesiąt wykonanych obiektów sportowych na terenie całej Polski.
Od małych pojedynczych kortów dla własnego użytku do dużych inwestycji o wysokim prestiżu, gdzie odbywają się turnieje krajowe i międzynarodowe.
Posiadamy bogate doświadczenie, sprawną kadrę pracowniczą, profesjonalny sprzęt budowlany i długą listę referencyjną.

realizacje nawierzchnie kontakt