Realizacja - Boiska Wielofunkcyjne


Nasza firma działa od 1996 roku w zakresie projektowania, budowy oraz wyposażania obiektów sportowych w niezbędny sprzęt. Podczas wykonywania zleceń wykazujemy się profesjonalizmem, stosowaniem nowoczesnych technologii oraz wysokiej klasy materiałów. Nie boimy się wyzwań, realizujemy zarówno boiska piłkarskie, wielofunkcyjne, korty tenisowe oraz bieżnie. Każde przygotowane przez nas boisko poliuretanowe spełnia wszelkie niezbędne normy oraz zasady bezpieczeństwa.

Boisko poliuretanowe

Boisko poliuretanowe wymaga specjalistycznego podejścia do tematu z uwagi na wykorzystanie zaawansowanych rozwiązań. Nawierzchnia poliuretanowa jest rodzajem nawierzchni sportowej, która stosowana jest na najbardziej profesjonalnych obiektach sportowych w tym również lekkoatletycznych. Boisko poliuretanowe cechuje się bardzo solidną wytrzymałością oraz świetnymi parametrami użytkowania. Zastosowanie poliuretanu pozwala na osiągnięcie nie tylko wysokiej estetyki obiektu, ale również i przede wszystkim zachowanie bezpieczeństwa (ochrona stawów i kości użytkowników boisk). Wyróżniamy dwa rodzaje nawierzchni poliuretanowej, a mianowicie przepuszczalne i nieprzepuszczalne dla wody. Boisko poliuretanowe już na etapie projektowania wymaga bardzo dużej znajomości tematu. Na tym polu nasza firma posiada niemałe doświadczenie. Do budowy boisk wykorzystujemy wyłącznie najlepsze materiały. Staramy się też współpracować jedynie ze sprawdzonymi dostawcami.

Jako, że nasze realizacje najlepiej świadczą o jakości wykonywanych przez nas zleceń, poniżej prezentujemy galerię realizacji wykonanych przez nas boisk poliuretanowych.

Boisko poliuretanowe Biała Podlaska Boisko poliuretanowe
Biała Podlaska

boisko poliuretanowe Fajsławice Boisko poliuretanowe
Fajsławice

Boisko w Nurze Boisko poliuretanowe
Nur

w Olkuszu Boisko poliuretanowe
Olkusz

w Świdniku Boisko poliuretanowe
Świdnik

w Grodzisku Mazowieckim Boisko poliuretanowe
Grodzisk Mazowiecki

w Grójcu Boisko poliuretanowe
Grójec

w Kleosinie Boisko poliuretanowe
Kleosin

w Halinowie Boisko poliuretanowe
Halinów

Boisko w Warszawie Boisko poliuretanowe
Warszawa/Ząbki

w Jazgarzewiu Boisko poliuretanowe
Jazgarzew

Boisko poliuretanowe Sarnaki Boisko poliuretanowe
Sarnaki

w Tłuszczu Boisko poliuretanowe
Tłuszcz

boisko wielofunkcyjne w Zakopanem Boisko poliuretanowe
Zakopane

realizacje nawierzchnie kontakt