Oferta - Renowacje

sbk-web.pl
sbk-web.pl Zajmujemy się kompleksową budową obiektów sportowych poczynając od projektowania, prac geodezyjnych Zajmujemy się kompleksową budową obiektów sportowych poczynając od projektowujemy się kompleksową budową obiektów sportowych poczynając od projektowujemy się kompleksową budową obiektów sportowych poczynając od projektowania, prac geodezyjnych Zajmujemy się kompleksową budową obiektów sportowych poczynając od projektowania, prac geodezyjnych

Firma KORTBUD istnieje od 1996 r. Od tego czasu daliśmy się poznać w całej Polsce jako profesjonalny i rzetelny partner w zakresie projektowania, budowy, modernizacji, renowacji, wyposażenia obiektów sportowych i rekreacyjnych. Wysoka jakość usług, profesjonalizm wykonania, wdrażanie nowoczesnych technologii, szybkość realizacji, 100% zadowolonych klientów oraz konkurencyjne ceny to nasze atuty.

Zajmujemy się kompleksową budową obiektów sportowych poczynając od projektowania, prac geodezyjnych i ziemnych poprzez wykonywanie nawierzchni sportowych: z mączki ceglanej, sztucznej trawy, poliuretanu oraz boisk z trawy naturalnej wraz z ogrodzeniem i oświetleniem. Wykonujemy również hale lekkiej konstrukcji i pneumatyczne (balon) do zadaszenia całorocznego kortów tenisowych i boisk wielofunkcyjnych.

Nie obca jest nam renowacja obiektów sportowych, począwszy od boisk piłkarskich, poprzez bieżnie aż po korty tenisowe. Nasze usługi realizujemy w sposób elastyczny i tak świadczymy je na małych pojedynczych kortach dla własnego użytku oraz dużych obiektach o wysokim prestiżu, gdzie odbywają się turnieje krajowe i międzynarodowe.

Pracujemy na nowoczesnych maszynach, które obecnie należą do najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowników, dlatego renowacja kortów tenisowych, boisk piłkarskich oraz innych obiektów sportowych w naszym wykonaniu to gwarancja, iż świadczone przez nas usługi zostaną wykonane na najwyższym poziomie. Mamy na swoim koncie kilkadziesiąt wykonanych realizacji na terenie całej Polski.

Podsumowując, posiadamy bogate doświadczenie, sprawną kadrę pracowniczą, profesjonalny sprzęt budowlany i długą listę referencyjną. Dołącz do grona zadowolonych z naszych usług Klientów!

realizacje nawierzchnie kontakt